neděle 8. září 2013

Italští politikové se setkají s Kevinem Annettem a ITCCS aby naplánovali obsáhlou kampaň pro zesvětštění Vatikánu

Italští politikové se setkají s Kevinem Annettem a ITCCS aby naplánovali obsáhlou kampaň pro zesvětštění Vatikánu -
            Duchovní shromáždění bude svoláno dne 22. září v Římě a dvaceti dalších zemích

Aktuální zprávy z Mezinárodního tribunálu zločinů církve a státu (ITCCS)



 

Pondělí, 26. srpna 2013

Řím -

Kampaň za spravedlnost pro oběti katolické církve pokročila o minulém víkendu významným krokem kupředu, když se dvě politické strany v Itálii dohodly na zářijovém setkání s představiteli ITCCS.

Na tomto setkání se naplánuje co vnitřní vyhláška nazývá “obsáhlou politickou a právní kampaní zesvětštit církev a přivést ji pod právo státu a demokratické kontroly”.

Tato kampaň zahrne jako svůj cíl zrušení takzvané Lateránské dohody mezi Itálií a Vatikánem, která ochraňuje církev před soudním stíháním za její zločiny proti humanitě.

Inspirovány Bruselskou deklarací ze 4. srpna, kdy ITCCS prohlásil Římsko- katolickou církvi za nadnárodní kriminální těleso podle mezinárodního práva,italské strany se dohodly na tom, že nastal čas na “ rozhodnou politickou akci v Itálii jménem všech obětí papežství”. (
viz www.itccs.org ze 3.srpna)

Zůčastněné strany mají v současnosti zastoupení v Italské Poslanecké směnovně i v Senátu. Jejich dohoda účastnit se neoficiálních jednání s představiteli ITCCS, včetně oborového tajemníka ITCCS ctihodného Kevina Annetta, byla uzavřena jejich příslušnými vedoucími orgány v sobotu 24. srpna na společné konferenci.

Tato fakta byla sdělena centrále ITCCS v Bruselu ve stejný den ve společném komuniké, které bylo podepsáno mluvčími za obě strany, pod pseudonymy “Massimo” a “Maria”.

Mluvě dnes z hlavního města Washingtonu, ctihodný Annett oslavil tento posun jako “průlom, na který jsme všichni čekali”.

“Naše kampaň byla odjakživa neodmyslitelně politická kvůli obludnosti institucionálního zločinu, který konfrontujeme. Proto je potěšitelné, že italští politikové konečně učiňují kroky na odstranění a omezení moci katolické církve jako zločinného orgánu – a nenechají peníze a vliv Vatikánu, aby je zastavily, čemuž tak bylo až do teď.”

“Vím, že jejich odvážný příklad nebude ztracen na politicích a vládách i jinde.”

Z důvodů bezpečnosti obě strany provedou svá zářijová setkání s ITCCS tajně, na území Itálie a na neoznámeném místě ve Švýcarsku.

Mezitím plánovaná konvergence duchovních starších a těch, co přežili církevní mučení, ve Vatikánu v neděli 22. září, probíhá s novou důrazností.

Nazvaná
“Celosvětové shromáždění duchovního znovunabytí”, tato rovnodenní událost zahrne simultánní seskupování, kostelní okupace a obecná zaříkání v katolických církvích v jednadvaceti zemích během tohoto jediného dne.

V prohlášení ze 20. srpna, vydaném koalicí “Ne pod naším jménem! (Non!) katolického a protestantského duchovenstva se sídlem v Americe, která spolusponzoruje Shromáždění, je řečeno,

“Vatikán již je legálně zrušen a shledán vinným z ohavných zločinů v soudech veřejného práva lidstva. Nyní tuto církev rušíme i duševně a tvoříme pro křesťany nový způsob jak ukončit jejich dědictví křesťanství imperiálního, které ochraňuje znásilňování dětí a genocidu. Církev není Kristus.”

“Toto shromáždění je aktem pokání a zaříkání a je provedeno vůlí boží a těmi z nejposlednějších božích dětí. Teď je čas pro všechny opravdové křesťany opustit falešnou církev a nechat ty mrtvé duše v Římě pohřbít své vlastní mrtvé.”

Zůstaňte naladěni na
www.itccs.org pro další ohlášení těchto seskupení a událostí.
* Zkontaktovat Ne pod mým jménem! Je možno na thecommonland@gmail.com
Vydáno 26. srpna 2013 Ústřední centrálou ITCCS v Bruselu    
(G. Dufort, Tajemník)
itccscentral@gmail.com

Žádné komentáře:

Okomentovat