pondělí 4. listopadu 2013

NALÉHAVÝ BULLETIN AKCE A ODVOLÁNÍ

NALÉHAVÝ BULLETIN AKCE A ODVOLÁNÍ
Mezinárodní tribunál zločinů církve a státu (ITCCS) – Ústřední kancelář, Brusel

Pondělí, 14.října 2013 – 09:00 GMT

Kult dětských obětí zahrnující evropské elity je odhalen druhou skupinou očitých svědků – pozůstalých;
Klíčová svědkyně Toos Nijenhuisová čelí novým útokům


HOLANDSKO:

Vedoucí evropští církevní a vládní zastupitelé účastnící se rituálních znásilňování a vražd dětí jsou jmenováni novou skupinou očitých svědků, jejichž výpovědi souhlasí s veřejnými prohlášeními z minulého května, vydanými Toos Nijenhuisovou z Holandska, která přežila kultovní mučení. (http://itccs.org/2013/05/, rozhovor z 8. května 2013)

7. října tito noví svědci dodali Ústřední kanceláři ITCCS a právníkům v Ženevě notářsky ověřená čestná prohlášení, která popisují jejich pozorování nebo účast v rituálním znásilnění, mučení a vraždě dětí v raném věku až pěti let na soukromých pozemcích v Holandsku a Francii. Svědkové jmenují dva katolické kardinály, francouzského soudce, belgické kněží a členy nizozemské a britské královské rodiny jako účastníky v těchto zločinech.
8. května tohoto roku ITCCS uveřejnilo exkluzívní rozhovor s Toos Nijenhuisovou, ve kterém jmenuje některé z těch samých mužů, uvedených v těchto posledních čestných prohlášeních, jako kultovní účastníky. Podle nejen Toos ale i těchto nových svědků, děti byly běžně unášeny, drogovány, znásilněny, mučeny, loveny a zabíjeny v rituálních děních. Toos identifikovala alespoň jedno pole v jižním Holandsku, kde se takovéto rituální vraždy a pohřbívání děly, až nedávno jako v 2010. (viz výše uveden youtube odkaz)

V souvislosti s těmi novými odhaleními Toos a její rodina museli čelit nedávným útokům a výhrůžkám s účelem zničit ji a její asociaci s ITCCS a jeho oborovým tajemníkem Kevinem Annettem, který jí prvně pomohl zdokumentovat a publikovat příběh Toos Nijenhuisové. 

Tato napadení přišla od bílé Jihoafričanky, filmařky Melani Spencerová (aka "Mel Ve"), a jejího manžela Richarda, nizozemského residenta, kteří původně pracovali s paní Nijenhuisovou, ale kteří byli podle všeho obráceni proti ní a proti ITCCS. 

V emailových dopisech se Spencerová snažila vynutit peníze z Toos a její rodiny, vyhrožovala jí se soudním líčením a znevažovala a lhala o Toos i o Kevinu Annettovi na blogu rádiových programů během minulého týdne bez jakéhokoliv důvodu či provokace. (Tyto dopisy,Toosiny výpovědi a poslední čestná prohlášení kultovních svědků jsou registrovány v ITCCS a budou zveřejněny po poradě s Právním oddělením ITCCS).

V dnešní odezvě Ústřední ředitelství ITCCS vydalo následující poradní a veřejné prohlášení,

Tomuto hrdinskému úsilí od Toos Nijenhuisové k záchraně dětí v budoucnosti před mučením a vraždou rukama mocných mužů je dnes vyhrožováno , teď, když i jiní se začínají přihlašovat aby potrvdili její příběh. ITCCS se dovolává ke všem pobočkám a stoupencům aby se teď postavili za paní Nijenhuisovou a další svědky tím, že jim pomohou spolupracovat s ITCCS a založit místní soudy zvykového práva, které mohou jmenovat a vyšetřovat pachatele a chránit nevinné.”
Naše ředitelství take formálně formally distancuje ITCCS od Melani Spencerové a jejího manžela Richarda a zneuznává jejich kruté a nevyprovokované útoky na oba Toos Nijenhuisovou a Kevina Annetta – útoky, které jsou zaměřeny na ochranu bohatých vrahů dětí . Nyní je čas podpořit a utěšit hrdiny jako Toos Nijenhuisovou, která přežila kultovní rituální mučení jako dítě aby se svět dozvěděl tuto strašnou pravdu a zastavil toto zlo navždycky.”

V novém roce ITCCS zahájí v Evropě novou kampaň na odhalení tohoto kultu dětských vražd a těch, kdo jsou v něm stále ještě aktivní, skrze Soud zvykového práva , který bude svolán v Holandsku s podporou Toos Nijenhuisové a dalších svědků. Tento nový tým zahrne evropské právníky a skupiny pro lidská práva jakož i ty, kdo přežili rituální mučení po celém světě.

Kontakt itccscentral@gmail.com  na pomoc s touto kampaní.

Vydáno Centrálou ITCCS, Brusel

14.10.2013

Žádné komentáře:

Okomentovat